Ana Sayfa İletişim
Faydalı Linkler
ETKİNLİKLER

Sohbet faliyetlerimiz devam ediyor. Konuşmacı Öğr.Gör. Erkal ETÇİOĞLU hocamız Milli Savunma Sanayimiz konulu sohbetimize katılmanız bizleri onurlandıracaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Sohbet faliyetlerimiz devam ediyor. Konuşmacı Yrd. Doç..Dr. Kazım YILDIRIM hocamız Erol GÜNGÖR ve İslamın Bugünkü Meseleleri konulu sohbetimize katılmanız bizleri onurlandıracaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Sohbet faliyetlerimiz devam ediyor. Konuşmacı Prof.Dr. Abdulvahit İMAMOĞLU hocamız Eğitim Sistemimizin Sorunları ve Çözüm Önerileri konulu sohbetimize katılmanız bizleri onurlandıracaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Sakarya Aydınlar Ocağının 5. Olağan Genel Kurulu 11 Haziran 2017 Pazar günü Saat 18:00’de dernek binasında yapılacaktır. Detaylı Bilgi için Tıklayınız.

20.12.2013 Tarihinde Cuma Günü Saat 19.00 da Saü Kampüs Otelde (Öğrenci Yurdu) “Balkanlarda Türk Varlığı ve İslam” Konulu Sohbet Düzenlenecektir. Sohbete Konuşmacı Olarak Yrd.Doç.Dr. Selçuk URAL Katılacaktır. Sohbete katılmanız bizleri onurlandıracaktır.DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINZ.

 

Sakarya Aydınlar Ocağı Tarafından 26 Nisan 2013 Tarihinde Cuma Günü Saat 19.00 da İl Halk Kütüphanesi Konferans salonunda “ERMENİ MEZELİMİ” konulu bir konferans düzenlenmektedir. Konferansa konuşmacı olarak Sakarya Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Haluk SELVİ katılacaktır. Konferansa üyelerimiz ve halkımız davetlidir. DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINZ.

Sakarya Aydınlar Ocağı’nın Düzenlediği  "Balkanlarda Türk Varlığı ve Balkan Savaşlarının 100.Yılı"  konulu Panele herkes davetlidir. Panelimize Av. Özcan PEHLİVANOĞLU ve Yrd.Doç.Dr. Selçuk URAL konuşmacı olarak katılımıyla 22 Şubat 2013 Cuma günü Saat 19:00'da Demiryolu-İş Sendikası Konferans Salonunda olacaktır... Detaylı bilgi için tıklayınız.

Sakarya Valiliği tarafından “Fethi GEMUHLUOĞLU’nun” Ölümünün 35. Yılı dolayısıyla yapılacak anma toplantısı düzenliyor. 21 Aralık Cuma 2012 Saat: 18:30'da Orhangazi Kültür Merkezinde.. Detaylı bilgi için tıklayınız.

HABER TARİHİ: 04.12.2012

AYDINLAR OCAKLARININ 38.ŞURA TOPLANTISI 16-17-18 KASIM 2012 TARİHLERİNDE KERVANSARAY TERMAL OTEL ÇEKİRGE MEYDANI-BURSA ADRESİNDE YAPILACAKTIR. DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ.

HABER TARİHİ: 20.09.2012

"SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİ" (Ayrıntılar için TIKLAYINIZ.)

HABER TARİHİ:22.12.2011

AYDINLAR OCAKLARI 37. ŞURASI (Ayrıntılar için TIKLAYINIZ.)

PANELİMİZE DAVETLİSİNİZ. (Ayrıntılar için TIKLAYINIZ.)

HABER TARİHİ:21.04.2011

KUTLU DOĞUM HAFTASINI BİR PANEL DÜZENLİYEREK KUTLADIK (Ayrıntılar için TIKLAYINIZ.)

HABER TARİHİ:26.04.2011

 

 
B&G Copyright © 2017 Tüm hakları saklıdır ve tüm içeriğine ait lisans ve telif hakları T.C yasalarınca korunmaktadır. İzinsiz kopylanması veya yayınlanması yasaktır.Web sitemizde yer alan her türlü yazı, makale şiir vb. eserlerden, eser sahibi sorumludur. Sakarya Aydınlar Ocağı'nın resmi görüşü olarak değerlendirilemez.